Yami no Matsuei

17. května 2009 v 11:05 | The Dark Fangirl |  Recenze - Yami no Matsuei
Yami no Matsuei (Descendants of Darkness) je lehce shounen ai anime ze shinigami sveta. Okolo děje.. Někde pod naším světem je jakýsi jiný svět, podsvětí. Tam existuje organizace shinigami, Chyugocho. Shinigamim se může stát člověk který buď spáchal sebevraždu nebo má na zemi nevyřízené účty. Tsuzuki (vlevo, vypadá na cca 20 let) je shinigami už okolo 70 let a teď se mu dostane nového spolupracovníka -> Hisoky (vpravo, cca 16 let).
Tsuzuki - až "příliš" hodnej, otevřenej, chce aby všichni okolo něj byli šťastní a může se užrat sladkostí. Ovládá docela velkou sílu tuším 12 shinigami.
Hisoka - poněkud introvertní, nemluvnej, nechce k sobě nikoho pustit (jasně že se to Tsuzukimu nakonec podaří :) ) Má obrovskou sílu empatie -> cítí pocity každého kdo se k němu přiblíží, když na něho Tsuzuki dokonce na začátku s láskou sáhl tak se skoro zhroutil.

První část děje se točí okolo sériových vražd v oblasti kterou má Tsuzuki na starosti. (Zavraždění mají společné upíří kousance na krku.) Tsuzuki s Hisokou to řeší, časem se dostanou ke známé zpěvačče a na scénu nastupuje taky doktor Muraki.
Hisoka, jelikož zemřel teprve nedávno a za neznámých okolností se snaži přijít na to CO se mu vlastně stalo, Muraki se mezitím snaží získat Tsuzukiho (ne, není to kvůli sexu) aby ho mohl ve svojí laboratoři nějakým stylem "poskládat" a znovu sám zabít ._.
I když se jedná o shounen ai, v celém anime nedojde k ani jedné puse.

+Eden (super opening.. jeden z těch co si mě nejvíc získaly) a ending.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terikami Terikami | Web | 10. června 2010 v 20:58 | Reagovat

Moje SB napsala fanfikci na téma Tsuzu+Hi a já sem jí slíbila, že udělám reklamu. Díky za přečtení a kdyžtak klik: http://shiroa.blog.cz/1006/tsuzuhiso-jen-ty ^__^ lal

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama