Boku no Pico 1,2,3.

16. května 2009 v 13:24 | The Dark Fangirl |  Recenze - Boku no Pico 1,2,3.
UPOZORNĚNÍ - Tohle anime je úchylný a všeobecně vlastně pedofilie, takže kdo tohle fakt nemusí, doporučuju přeskočit do jiné kategorie.... Pokud to neuděláte máte smůlu ._.

Boku no Pico:
První díl tohohle shota yaoi. Hlavní hrdina, zhruba 10 letý (snad... možná míň.. T-T) chlapec Pico (výše) se jednou tak koupe u řeky, moře nebo co to bylo. V tom ho zmerčí dalekohled pedofila Mokkuna který se zcela NÁHODOU zrovna kouká tím směrem. Každopádně, Pico po chvilce ze záběru zmizí a Mokkun nemá zase na co koukat. Tak si zajde do kavárny, kde zase zcela NÁHODOU zrovna tenhle Pico (mimochodem považován za dívku) obsluhuje. "Láska" jak trám, Mokkun ho pozve ven, vycházka, auto, zmrzlina....... Sice se zjistí že Pico holka fakt není, ale koho to zajímá.. Dál.. Domyslete si to sami. Samozřejmě Pica až potom napadne dotaz typu "Miluješ mě?" a jelikož Mokkun se ke kladné odpovědi moc nemá, uteče. Potom se sice nějak dají dohromady, každopádně asi ne na dlouho protože v druhým filmu už Mokkun není. Takže dál.

Pico to Chico:
No, hlavní hrdina Pico stále zůstává, s tím rozdílem že bude už asi starší.. No poznat to stejně není takže to je jedno. Jede si tak na kole, když nejdnou uvidí koupajícího se ještě mladšího (ano, MLADŠÍHO) chlapce. Chico. Ten samozřejmě neodolá, ihned vstane z vody (ne, nemá plavky) a seznámí se. V další scéně už plavou spolu. To není všechno, plavou, hrají si spolu, venku, doma, na půdě, v seně... Všechno provázeno úžasně otravným dětským "smíchem". No a s oblíkáním si taky moc velkou hlavu nedělají. Jeden večer zavede Chico Pica na půdu, aby mohli šmírovat Chicovu sestru škvírou v podlaze jak se dělá banánem. Začne se jim to líbit, a po krátkém rádoby "dětsky podaném" rozhovoru (z čehož prostě vyplívá že je to oba vzrušuje) se začnou oni dělat navzájem, na různý způsoby. Kdo by řekl že i něco jako Chico může být seme? No není to naposled za celej film, ale dál už to popisovat nějak nehodlám. Šatičky, pacička, úchylná sestra za rohem. To myslím stačí.

Pico x CoCo x Chico:
A je tu, po obrovské reklamě a propagaci třetí a snad už poslední díl. Když se to tak vezme, celá propagace byla snad lepší než celej díl dohromady. Ale k ději. Picovi to s Chicem vydrželo doteď, kluci trochu vyrostli a promenádujou se spolu sebevědomě po městě. Večer jde Pico po městě, načež celé město najednou zhasne, svítit zůstane jenom jeden mrakodrap. Pico samozřejmě koukne, a i když je asi kilometr daleko a vysoko tak zcela ostře vidí osobu (CoCo) která se na něm svlíká a následně skáče do bazénu. Město se zase rozsvítí a Pico se zmaten vrací domů. Další den potkají onu neznámou dívku ve městě, obdaří jí odznáčkem a jsou pozváni i s Chicem k ní domů, kde i přespí. Za okolností který nehodlám popisovat se Pico v noci vzbudí a jelikož nemůže vzbudit Chica tak jde ven. Uslyší vzdechy, nakoukne do pokoje kde zjistí že CoCo není holčička ale chlapeček a právě si dělá dobře. To by nebyl Pico aby nezačal taky. Mají toho spolu ještě hodně, jak Pico s CoCem, tak všichni tři, vystřídají stovky možných i nemožných poloh, prostě co se ve třech dá zvládnout, pokud ste animovaní... Konec byl tak příšernej že o něm ani moc psát nebudu, představte si jenom Eiffelovku (Tokyo Tower), ohňostroje a tři děcka jak... ._.

No a všechno samozřejmě provází úžasně "kawaii" uřvaný (hlavně 3.) openingy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama